Home » Školení » Internetový design » Využití šablon

Využití šablon

šablony se používají velice jednoduše, ani není nutné mít velké znalosti html. Stačí jednoduše nahradit původní ukázkový obsah svým vlastním.


Šablony jsou vhodné jak pro začínající tvořitele webu, tak pro pokročilé webmastery, kteří nechtějí nebo nemají čas se s tvořením designu piplat. Mnohé šablony pocházejí od zkušených webdesignerů a vypadají velice reprezentativně a profesionálně. Šablony jsou zdarma a jediné co za použití vyžadují je ponechání malého odkazu v patičce stránky, ale někteří tvořitelé šablon nevyžadují ani to.

Šablony zdarma

Na internetu je obrovské množství webových šablon ke stažení zdarma. Díky bohu nemusíte prolézat weby spoustu designérů, abyste si šablony prohlédly, existuje mnoho webů, které šablony shromažďují a na nich si je můžete přehledně prohlédnout a stáhnout.

Nejčastější podmínky pro použití free šablon

  • Webové šablony jsou distribuovány v nezměněném stavu od jejich autorů.
  • Demonstrují pouze zlomek kvality placené verze šablon.
  • Šablona zdarma smí být použita pouze pro osobní využití (zkoušet si práci s šablonami, tvorba osobních webů, atd.)
  • Při použití bezplatné webové šablony na Internetu musí být na viditelném místě uveden odkaz na stránky jejich autora, pokud není uveden, tak na stránky WebSeller.cz
  • Šablony jsou majetkem jejich autorů.
  • Tyto šablony nesmí být dále šířeny třetím stranám.

České šablony zdarma

Zahraniční šablony zdarma

Profesionální šablony

Pokud se vám žádná z volně dostupných šablon nezamlouvá, nebo chcete mít jistotu, že tu vaši nebude mít nikdo jiný, porozhlédněte se po placených šablonách. Bývají graficky daleko povedenější a opravdu profesionálně vyhlížející.

České profesionální šablony

Zahraniční profesionální šablony