Home » Tiskový design

Tiskový design

méně je někdy více

… je velmi důležitým grafickým vyjádřením každé firmy a díky němu by se firma měla dostat do povědomí zákazníků. Logo mělo být snadno zapamatovatelné, jednoduché, ale zároveň dostatečně nápadité a odlišné od konkurence.

Pokud je logo důsledně používáno (ve spojení s dalšími propagačními prvky), může se stát důležitou součástí propagačního stylu firmy, tzv. Corporate identity.

Tiskový design, logo

Osobně mám zkušenosti vytvořením zcela nového originálního loga, ale také s úpravami a redesignem Vašeho starého loga, stejně tak jako se zapracováním do celkového stylu firmy spolu s vizitkami, hlavičkovými papíry apod.

Vizitka

… slouží k rychlému předání informací a kontaktu na Vás nebo společnost, kterou zastupujete, při osobním jednání. Adresátem Vaší vizitky může být potencionální zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner.

Je důležité, aby Vaše vizitka zaujala a nezanikla tak mezi ostatními. I jednoduchá vizitka zaujme!

Tiskový design, vizitky

Corporate identity

… je prostředek, kterým si každá firma buduje svoji pověst – tedy způsob, jakým chce působit na veřejnost. Pokud je jednotný vizuální design firmy opravdu kvalitní, může se stát významným marketingovým prostředkem a konkurenční výhodou. Kromě toho podstatně zvyšuje efektivitu klasické reklamy.

Tiskový design, corporate identity
Součástí corporate identity je logotyp, firemní tiskoviny (katalogy, časopisy, plakáty, výroční zprávy, brožury atd.) a v neposlední řadě také webdesign.